F-Zone Forum

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » F-Zone Forum » S.W.A.T » Model de aplicatie

Model de aplicatie

Posts 1 to 2 of 2

1

Jucator / Player:
Varsta Reala / Real age
Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day:
Interval orar de joc / Playing hour interval:
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction:
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments:
Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:
Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?:
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?:
Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?:
Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader:

0

2

Jucator / Player:EdyCR
Varsta Reala / Real age: 15
Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day:3-4 ore
Interval orar de joc / Playing hour interval:Nu am un interval anume.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction:Nu am avut o factiune anterioara.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments:Nu am sanctiuni.
Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:Ma numesc Edy .Sunt un baiat cu simtul umorului, cu cei 7 ani de acasa care pune accent pe educatie si pe bunul simt, pe respectul reciproc si deseori pe respectul dintre prieteni.Imi place sa ascult muzica si sa imi petrec timpul in fata calculatorului, dar si cu prietenii mei. Imi place sa interactionez cu noi persoane. Imi plac sporturile extreme si experientele inedite.
Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?:Yes,i have.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?:Deoarece e o factiune ok pt inceput.
Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?:Sa fac r5 intr-o factiune =)
Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader:Ms.

0

You are here » F-Zone Forum » S.W.A.T » Model de aplicatie