F-Zone Forum

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » F-Zone Forum » Banda Vercetti » Model de aplicatie

Model de aplicatie

Posts 1 to 3 of 3

1

Jucator / Player:
Varsta Reala / Real age
Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day:
Interval orar de joc / Playing hour interval:
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction:
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments:
Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:
Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?:
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?:
Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?:
Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader:

0

2

Jucator / Player:EdyCR
Varsta Reala / Real age 15
Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day:2-3 ore
Interval orar de joc / Playing hour interval: Nu am un interval anume
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction:N-am avut o fact anterioara.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments:N-am sanctiuni
Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:Salut ma numesc Edy si am 15 ani.Sunt o fire prietenoasa care doreste sa-si faca prieteni noi si sa descopere lucruri noi.
Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?:Yes,i have.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?:Deoarece este o mafie de calitate
Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?:Sa ajung r6
Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader: Ms

0

3

EdyCR wrote:

Jucator / Player:EdyCR
Varsta Reala / Real age 15
Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day:2-3 ore
Interval orar de joc / Playing hour interval: Nu am un interval anume
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction:N-am avut o fact anterioara.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments:N-am sanctiuni
Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person:Salut ma numesc Edy si am 15 ani.Sunt o fire prietenoasa care doreste sa-si faca prieteni noi si sa descopere lucruri noi.
Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?:Yes,i have.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?:Deoarece este o mafie de calitate
Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?:Sa ajung r6
Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader: Ms

Acceptat pentru Test!

0

You are here » F-Zone Forum » Banda Vercetti » Model de aplicatie