F-Zone Forum

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » F-Zone Forum » ---> Aplicatii helper <--- » Cerere Helper/Admin GaByVaDaBaSs

Cerere Helper/Admin GaByVaDaBaSs

Posts 1 to 2 of 2

1

Jucator / Player: GaByVaDaBaSs

Vârsta reala / Real age: Am frumoasa varsta de 15 ani!

Numar de ore petrecute zilnic în joc / Playing hours per day: Pot juca maxim 3/4 ore pe zi!

Interval orar de joc / Playing hour interval: Pot fi activ intre orele 18:30 - 23:30/00:30!

Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments: Pana acum nu am nici macar o sansctiune primita de la admini!

Biografia ta (minim 4 rânduri) / Your biography (at least 4 rows): Pentru inceput, ma numesc Gabriel! Sunt o fire mai creativa, sociabila, imi place sa glumesc ?i sa rad (cand e nevoie). Imi place sa ascult lucruri interesante pe care cineva le povesteste, nu ma plictisesc asa usor si plus la asta, cand te afli intr-o companie cu mine, niciodata nu-ti va fi urat, pentru ca sunt foarte energic ?i mereu predispus sa incing atmosfera . Imi place sa ascult muzica, sa cant , sa dansez. Imi place sa vorbesc cu prietenii, sa-i fac sa zimbeasca! Imi place sa iubesc ?i sa fiu iubit, sa fiu respectat! Imi plac mesajele scrise din suflet nu copiate de pe net. Îmi plac cuvintele frumoase si sincere. Asta se reflecta mai mult asupra iubirii. As putea sa va spun mai multe, dar renunt, pentru ca astfel numele de *MISTERIOZ* nu va mai avea acel sens profund in care eu ma regasesc.

Ai cunostinte ale limbii engleze? / Do you have English knowledge? Cunosc cam 46% cunostinte ale limbi engleze dar pot spune ca ma pot descurca!

Detii sau ai detinut alte conturi pe acest server? / Do you own or owned another accounts on this server? Nu detin alt cont pe acest server!

Esti constient ca daca aplicatia ta este slab dezvoltata conform punctelor cerute anterior sau aplicatia este copiata ori completata în batjocura, sau daca con?ine gre?eli gramaticale
vei fi respins? / Are you aware that if your application is low developed according to the previously asked points or the application is copied or mocked, or if it contains grammar mistakes you will be rejected? : Da sunt constient de acest lucru, dar promit ca nu se v-a intampla!

[size=20]Multumesc de minunata sansa acordata! FrankFurd imi dai ce crezi tu ca as merita!#RespectF-ZONE #RespectFrankFurd Hack3d![/size]

Last edited by GaByVaDaBaSs (2018-10-30 01:01:24)

0

2

Felicitarii!!!
Aplicatia ta a fost procesata si am hotarat sa iti acord o sansa!
Succes la test!

0

You are here » F-Zone Forum » ---> Aplicatii helper <--- » Cerere Helper/Admin GaByVaDaBaSs